FİRMAMIZ Ortadoğu ve balkanların en büyük ticaret şehirlerinden biri olan İstanbul’dan tüm yurda ve dünyaya makas konusunda uzman bir kadro ile yurt içi ve yurt dışı bağlantılarıyla 1966 yılından beri hizmet vermektedir. Geniş müşteri portföyü ile yurt içi pazarının yaklaşık % 80 lik kısmını elinde tutan firmamız, uyguladığı  istikrarlı ve uygun fiyat politikasıyla  iddialı bir konuma sahip olmakla birlikte, kalite güven konusunda yılların birikimi, satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışı ile sektörde tanınan ve güvenilen bir konuma sahiptir.

Bu güven ile 2004 yılında makas imalatına başlayan firmamız, faaliyetlerini kendi fabrikasında sürdürmekte olup, her geçen gün ürün kalitesini ve çeşidini artırarak  müşterilerine daima taahhüt etmiş olduğu kaliteyi sunmaktadır.

Diğer taraftan, elektrikli kuaför ürünleri ve farklı modellerdeki profesyonel kuaför makaslarının ithalatı ile kuaför sektörüne giren firmamız, değerli ara toptancı müşterilerimizin de katkılarıyla ürünlerini seçkin kuaförlere ulaştırmaktadır.

2010 yılında plotter kağıtları alanında 2. fabrikamızı kurup üretime başlamış bulunmaktayız.

Yeni işbirliği dileklerimizle…

VİZYONUMUZ

Çalışma ve ticari prensiplerimizden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti doğrultusunda, daima yüksek kalite ve zengin ürün yelpazesi ile dünya pazarında kendimize yer edinip, ürünlerimizi ve markalarımızı tanıtır ve aranır hale getirmektir.

MİSYONUMUZ

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olmak, çalışanlarımız hissedarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmaktır.